Trener personalny

Sprawdź dostępne opcje i wybierz coś dla siebie

Trening Personalny

Trener personalny w Behapowiec Gym Konin to specjalista, który pomoże Ci skutecznie osiągnąć zamierzony cel treningowy. Indywidualna, specjalistyczna usługa trenerska jest płatna, jednak to wydatek, który przekłada się na najwyższą skuteczność. Trener personalny tak dobierze nam zestawy ćwiczeń i dopilnuje ich prawidłowego wykonania, że istotnie osiągniemy zamierzony cel.

Motywacja jest ważna

Właściwie każdy w czasie intensywnego treningu miewa przynajmniej jeden moment krytyczny, czyli taki, gdy pomyśli, że dalej już nie da rady i ma ochotę zarzucić dalsze ćwiczenia. Jednak bardzo często nie doceniamy możliwości naszego organizmu i możemy ćwiczyć jeszcze dłużej. W takiej chwili pomocny okazuje się trener personalny. Personel Behapowiec Gym Konin jest zawsze przygotowany na odpowiednie motywowanie ćwiczących i zachęcanie ich do dalszego wysiłku.

Bezpieczeństwo ćwiczeń

Na każdej siłowni znajduje się wiele najróżniejszych urządzeń. Prawda jest taka, że przychodząc tam po raz pierwszy, zwykle nie mamy pojęcia, jak z nich korzystać, jak ustawiać i jak ćwiczyć właściwie, tak, aby nie ryzykować kontuzji. To kolejna sytuacja, w której pomocny okazuje się trener personalny. W Behapowiec Gym Konin przed rozpoczęciem treningu zostaniemy dokładnie poinstruowani, w jaki sposób powinniśmy ćwiczyć, a czego lepiej unikać. Poznamy działanie urządzeń i ich możliwości. Wszystko to sprawi, że w czasie treningu będziemy zdecydowanie bardziej bezpieczni i wolni od ryzyka kontuzji.

Wymierne efekty

Najważniejsze jednak będą efekty, jakie dzięki tak intensywnej pracy będziemy osiągać. Dzięki odpowiedniemu programowi treningowemu osoby pragnące schudnąć z pewnością dotrą do wymarzonej wagi. Z kolei tacy, którzy pragną zwiększyć masę mięśniową czy wymodelować sylwetkę, również będą widzieć efekty. Warto korzystać z pomocy trenera personalnego, by włożony w ćwiczenia wysiłek dał rezultaty jak najszybciej.

GYMWORLD

To ultranowoczesna siłownia przeznaczona w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników jak i amatorów, ciężarowców, crossfitowców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością.

SKONTAKTUJ SIĘ
  • ul. Poznańska 46, 62-510 Konin (wjazd od ul. Ogrodowej)
  • +48 884 920 580
  • [email protected]